LiveU

TV Přenosy

Pro potřeby TV broadcasterů a zpravodajských portálů nabízíme vysoce mobilní video up-link na bázi 3G GSM sítí. Zařízení LiveU LU-30 využívá pásmo minimálně šesti 3G modemů a umožní živé vysílání v dostatečné kvalitě (Mpeg-4 AVC, 1 - 3,5 Mb/s) s minimální latencí potřebnou pro realizaci živých vstupů.

 LU30Tuto technologii nabízíme v ČR jako jediní. Umožníme Vám odvysílat živý vstup z jakéhokoliv místa, kde je dostupný signál mobilních operátorů v sítích 3G. Jedná se o stejný up-link jaký používají reportéři např. agentury AP a štáby NBC nebo CNN pro živé vstupy z míst kde není možné použít klasické televizní ENG nebo SNG vozy.

S LiveU zrealizujete živý přenos i během jízdy autem, letu vrtulníkem. Nebo můžete kameramana na motocyklu s LU-30 vyslat na místo mimořádné události a získat díky pohotovým záběrům náskok před konkurencí.

motoNebudete závislí na zdroji elektrické energie. LU-30 dokáže na vestavěný akumulátor pracovat až 6 hodin. Díky mobilitě získají Vaše živé vstupy dynamiku a budete je moci svým divákům nabídnout i z míst kde jste si to ani Vy dříve nedokázali představit.

Náš tým profesionálů s praxí ve zpravodajství našich celoplošných televizí zajistí vše potřebné pro to, abyste záběry  aktuálních události měli jako první právě Vy!

Kdo je online

Právě přítomno: 3 hosté a žádný člen

Kontaktujte nás

CrossPoint Technologies s.r.o.

Karlovo nám. 288/17                      Tel: +420 220 562 000
Praha 2   120 00                              Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Czech republic                                 Web: www.cross-point.cz